Meltem Çetin TURGAN

Kurucu Ortak


Meltem, 1977 yılında İstanbul’da doğdu. İ.Ü. İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. Daha sonra Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde MBA yaparak, yüksek lisansını tamamladı. Üniversite son sınıfta okurken staj yapmak üzere başladığı Zorlu Holding’de, sergilediği başarılı performans sebebiyle Halkla İlişkiler Uzmanı olarak öğrencilikten profesyonel iş hayatına hızlı bir başlangıç yaptı. 1999-2004 yılları arasında Vestel Pazarlama A.Ş.’de Vestel, JVC, Regal ve White Westinghouse markalarının iletişim çalışmalarını yürüttü. 2004-2005 yılları arasında, Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu’nun Basın Danışmanlığı görevini de üstlendi.

Annelik sebebiyle iş hayatına 1 yıl ara verdikten sonra Ziylan Grubu’na bağlı Kinetix, Flo ve Polaris markalarının Reklam Halkla İlişkiler Müdürü olarak iş hayatına devam etti. Daha sonra sırasıyla Elginkan Holding bünyesindeki ECA Serel markalarının Kurumsal İletişim Müdürlüğü; Aydınlı Grup bünyesindeki Pierre Cardin, Cacharel ve U.S. Polo Assn. markalarının Pazarlama Müdürlüğü görevlerini üstlendi.

Kurumsal iletişim alanındaki 15 yıllık deneyiminden ardından, 2014 yılında FM İletişim Danışmanlığı’nı kuran Meltem, TÜHİD (Türkiye Halkla İlişkiler Derneği) ve Marka Konseyi üyesidir.

Çalışmayı ve üretmeyi sorumluluk olan gören Meltem, tüm bunların yanında iki çocuk annesidir ve aynı zamanda pek çok sosyal sorumluluk projesine de gönüllü destek vermektedir.

REFERANSLARIMIZ